Bulut Santral

bulut-phone-2-e1489045441722

BULUT SANTRAL (SANAL SANTRAL)

YENİ NESİL TELEFON SANTRALİ Bulut teknolojisi sayesinde iletişimde yepyeni bir dönem başladı! Bulut santral, sizlere daha güvenli, teknolojik ve hesaplı bir iletişim altyapısı sunuyor!
Bulut Santral (Sanal Santral) Nedir? Bulut Santral (Sanal Santral), bulut tabanlı internet üzerinden hizmet veren, şirketinizde telefon santrali bulundurmanıza gerek kalmaksızın, internetin olduğu her yerden tüm santral özelliklerini kullanabileceğiniz, internet tabanlı yeni nesil telefon santralidir. Eski tip analog telefon santrallerin yerini alan sanal santralde (bulut santral) yatırım maliyeti gerektiren fiziksel bir santral kurulmasına gerek yoktur ve tamamen internet üzerinden çalışır. Yani internetin olduğu her yer sizin ofisinizdir! Bulutsantralim ile, karmaşık kablo yapılarından kurtulabilir, teknolojik, esnek yapısı ve kullanıcı dostu ara yüzüyle destek ücreti ödemeden kendiniz yönetebilirsiniz. Her şubeniz için ayrı bir santral yatırımı yapmanıza gerek olmadan tek bir bulut santral ile tüm şubelerinizin telefon santrali ihtiyacını karşılayabilir, şubeler arası iletişim maliyetlerinizi sıfırlayabilirsiniz.
Bulut (Sanal) Santral Kullanmanın Avantajları Yatırım Maliyeti Yoktur. Bulut santral için kurulum ücreti ödemezsiniz. Aylık kiralama modeliyle kullanılır. Taahhüt Yoktur. Bulut Santral (Sanal Santral) için herhangi bir taahhüt altına girmezsiniz. İstediğiniz zaman hizmeti sonlandırabilme imkanınız vardır. Hızlı Kurulum Bulut santraliniz yarım gün içinde hazırlanır. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kesintisiz Erişim / İletişim Bulut santral datacenter ortamında barındırıldığından dolayı internet ve elektrik kesintisine uğramaz. Numaranız lokasyonunuzdaki kesintilerden etkilenmez. Bulut Santral Güvenlidir. Bulut santrale erişim sadece belirlenmiş statik ip ‘lerce mümkündür. Atak önleme sistemi ve çeşitli güvenlik önlemleri alınmıştır. Ücretsiz Destek, Bakım ve Güncelleme Bulut santral güncellemeleri için ekstra bir ücret ödemezsiniz. Destek ve bakım hizmeti ücretsizdir. Kullanımı Kolaydır. Bulut santral arayüzü basit kullanışlıdır. Web arayüzüne erişerek raporlama, ses kayıtlarına erişim, meşguliyet paneli görüntüleme v.b. işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Yüksek Kapasitelidir. Bulut santral sisteminde eş zamanlı olarak yüksek kapasitede çağrı alabilir, arama yapabilirsiniz. Genişlemek Kolaydır. Bulut santralde dahili ve dış hat kapasitesinin arttırılması kolay ve maliyetsizdir. Her bir dahili artırımı için ip telefon kullanmak yeterlidir. Yedeklik, Akıllı Yönlendirme Bulut Santral (Sanal Santral), lokasyonunuzdaki internetin kesilmesi durumunda çağrılarınızı otomatik olarak cep telefonlarınıza yönlendirir. CRM 'imizle Entegre Edebilirsiniz. Kullanmış olduğunuz CRM ile bulut santrali entegre edebilirsiniz. Taşınmak Kolaydır. Sanal santralinizi internet ağının olduğu her yerde kullanabilirsiniz. Taşınma gibi durumlarda sadece ip telefonlarınızı taşımanız yeterli olmaktadır.
Buy now