0850 Numara Tahsisi

Çağrı Merkezleri ve Kurumsal Firmaların Tercihi 0850 Numaralar 0850 numaralar, son dönemlerde bankaların, hava yolu ve otobüs firmalarının, e-ticaret sitelerinin ve farklı sektörlerde bir çok kurumsal firmanın çağrı merkezi numarası ya da iletişim numarası olarak karşımıza çıkmaktadır. 0850 ‘li numaraların eski tip analog numara (PSTN) ve 444 ‘lü numaralara göre çeşitli avantajları bulunmaktadır. 0850 Numara Bloklarımız 0850 532 XX XX 0850 255 XX XX 0850 241 XX XX
0850 Numara (Konumdan Bağımsız Numara) Nedir? 0850 Numara, diğer adıyla konumdan bağımsız numara, genellikle şirketlerin çağrı merkezlerinin tercih ettiği, 0212,0216 ‘lı numaralar gibi bir coğrafyaya bağlı olmaksızın tüm illerden tahsis edilip kullanılabilen numaralardır.
0850 Numara Kullanmanın Avantajları Meşgul çalmayan numara 0850 ‘li tek bir numaraya eş zamanlı sınırsız çağrı alabilirsiniz. Yoğun çağrı aldığınızda numaranız asla meşgul çalmaz. Böylelikle hiç bir çağrıyı kaçırmamış olursunuz. İnternetin olduğu her yerden kullanım ve yönetim 0850 numaralar ip tabanlı olduğu için herhangi bir lokasyona bağlı kalmadan istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ücretsiz tahsis Sıradan bir 0850 numarayı ücretsiz olarak tahsis edebilirsiniz. Uygun fiyatlarla arama yapma Verimor’dan yapacağınız aramaları hesaplı tarifelerle gerçekleştirebilirsiniz. Faturalarınızda %90 ‘lara varan tasarruf elde edebilirsiniz. Sorunsuz ve bakım gerektirmeyen numara 0850 numaralar ip tabanlı olduğu için arıza çıkarmaz, bakım gerektirmez. Gelişmiş sistemlerle kullanım 0850 numaralar, ip tabanlı gelişmiş tüm sistemlerle uyumludur. Ip santral (IP PBX), sanal (bulut) santral veya çağrı merkezi yazılımlarıyla kullanabilirsiniz. Kurumsal iletişim numaranız Kurumsal firmaların tercihi olan 0850 ‘li numaralardan şirketinize tahsis ederek kurumsal kimlik oluşturmanıza katkı sağlayabilirsiniz. Ücretsiz telesekreter hizmeti Gelen aramaları telesekretere ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Hızlı ve kolay tahsis Sadece bir kaç dakikanızı ayırarak 0850 numara tahsis edebilirsiniz. Online abonelik sistemimizle 0850 numara tahsis edebilirsiniz. Sınırsız yönlendirme 0850 ‘li numaranızı birden fazla numaraya yönlendirebilirsiniz. Ses kayıtlarının tutulması Kullanacağınız sanal santral (bulut santral) gibi yazılımlarla görüşmelerinizi kayıt altına alabilirsiniz. 0850 532 'li Özel Numaralar 0850 532 XX XX bloğumuzdan akılda kalıcı özel numaralar seçebilirsiniz.
0850 ‘li Numaralar Nasıl Kullanılır? Ip Santralle / Bulut Santralle Kullanım 0850 ‘li numarayı şirketlerde kullanmak için en gelişmiş yöntem ip santral sistemleridir. Ip santrale tanımlanan 0850 numara için, ip santralin özelliğine göre istenilen senaryo uygulanabilir. VoIP Gateway Cihazıyla Kullanım Voip gateway cihazıyla kullanım, genellikle analog santral kullanan ve ip santral yatırımı yapmak istemeyen şirketlerde 0850 ‘li numarayı santral üzerinden kullanabilmek için tercih edilmektedir. Ip Telefonla Kullanım 0850 ‘li numarayı ip telefona tanımlayarak kullanım şeklidir. Genellikle bireysel bir çözümdür. Fakat Ip santral ile ip telefonu bir arada kullanmak şartıyla kurumsal bir çözüm olarak tercih edilmektedir. Akıllı Telefonla Kullanım Akıllı telefona yüklenecek olan SIP tabanlı uygulamalarla 0850 ‘li numaraları kullanmak mümkündür. IOS ve Android işletim sisteminde test edip kullanılmasını önerdiğimiz birkaç uygulama bulunmaktadır. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz. Bilgisayarla Kullanım 0850 ‘li numarayı, bilgisayara yüklenecek arama yazılımına tanımlayarak kulaklıklı mikrofon aracılığıyla kullanmak mümkündür. Bu yazılımı kullanmak genellikle bireysel kullanımlar için yada ufak çaplı çağrı merkezlerinin tercihidir. Fakat ip santral ya da çağrı merkezi sistemi ile birlikte arama yazılımı kullanarak da tercih edilmektedir. Yönlendirme Yaparak Kullanım Bu yöntem sadece 0850 ‘li numaraya dışarıdan (inbound) çağrı almak için tercih edilebilir. Bu yöntemle arama yapmak mümkün değildir.
Buy now