Sabit Numara Taşıma

Sabit telefon numaraları da GSM numaraları gibi taşınabiliyor. Sabit numaranızı değiştirmeden Vecall Global’a taşıyabilir, avantajlı voip hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Sabit Numara Taşıma Nedir? Sabit numara taşıma, sabit numaranızın değişmeden mevcut operatörünüzden farklı bir operatöre taşınması işlemidir. Sabit numara taşıma işlemi ile hizmet alınan mevcut operatörünüzle ticari ve fiziksel bağlantınız tamamen kesilecek, numaranız taşınan operatörden hizmet verir duruma geçecektir.
Numaranızı Vecall Global'a Taşımanın Avantajları Sahip olduğunuz numaranız değişmeden ve lokasyon bağımlılığı olmadan kullanabilirsiniz. Numara taşımanın herhangi bir taşıma, kurulum ve abonelik ücreti yoktur. İlk kullanım maliyeti sıfırdır. Aylık sabit ücret uygulaması yoktur. Tamamen ücretsiz bir servistir. Numaranızı taşımanızla birlikte eski operatörünüze olan tüm fiziksel ve ticari bağlantınız kesilir. Dolayısıyla eski operatörünüz artık hiçbir şekilde faturalama yapamaz ve eski operatörünüzün lokasyonunuza gelen telefon hattı kesilir. Taşıdığınız tek bir numara üzerinden eş zamanlı sınırsız çağrı alabilirsiniz. (İnternet bant genişliğinize bağlı olarak.) Farklı projeleriniz için birden fazla numara taşıyabilirsiniz. Taşıdığınız numaralar aranan numaranız bilgisi eşliğinde (CLD) mevcut hesabınıza yönlendirilir. Böylelikle santralinizde aranan numaranıza göre senaryolar oluşturabilir, santralinizde birden fazla proje çalışabilirsiniz. Numaranızı Verimor’a taşıma süreci içerisinde kesinlikle kesintiler oluşmamaktadır. Ücretsiz telesekreter servisi Taşıdığınız numarayı istediğiniz mobil veya sabit numaraya yönlendirme.
Taşınan Numara Nasıl Kullanılır? Taşınan sabit numaranız artık VOIP (Voice Over Internet Protocol) teknolojisini kullanarak hizmet verir. Taşınan sabit numaranız internet üzerinden hizmet vereceği için ip tabanlı bir yapıya (Ip Santral, Ip Telefon, PC-kulaklık vb.) sahip olmanız gerekir. Bireysel kullanıcılar için taşınan numaranızı mobil numaranıza yönlendirebilirsiniz. Bu durumda taşınan sabit numaranıza gelen çağrılar direkt olarak yönlendirilen numaraya gelecektir.
Açılan sayfada sizden istenen bilgileri girerek abonelik oluşturmanız gerekmektedir. Abonelik esnasında numara tercihi kısmından “Numaramı Taşı” kısmını seçiniz. Taşımak istediğiniz numarayı yazmanız yeterli olacaktır. Detaylı bilgi için 0212 426 04 00 müşteri hizmetleri numaramızı arayınız. Gerekli Evraklar Bireysel Abonelik – Kimlik fotokopisi – Son 3 aya ait fatura – Abonelik sözleşmesi – Bireysel sabit numara taşıma formu Kurumsal Abonelik – Şirket yetkilisinin kimlik fotokopisi – Şirket yetkilisine ait imza sirküleri – Vergi levhası – Abonelik sözleşmesi – Kurumsal sabit numara taşıma formu
Buy now